Budoucnost a IROP? Seminář zavítal do Liberce. Na severovýchodě Čech se uskuteční ještě dvakrát!

Seminář k IROP v Liberci Liberec – Zaplněný sál na libereckém krajském úřadu se stal důkazem, že informací o novém programovém období není nikdy dost. Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Regionální radou Severovýchod uspořádalo ve středu 4. února seminář zaměřený na Integrovaný regionální operační program (IROP). V severovýchodních Čechách se uskuteční ještě dva.

Noví i staronoví příjemci zaplnili ve středu 4. února jeden z jednacích sálů na Krajském úřadu Libereckého kraje. Zástupci z ministerstva pro místní rozvoj a z Regionální rady Severovýchod přijeli představit, jaká je budoucnost čerpání evropských dotací v krajích. Příjemci se tak dozvěděli, jakým směrem se rozvíjí Integrovaný regionální operační program (IROP), který nahradí Regionální operační programy a z části také Integrovaný operační program. V živé diskuzi pak mohli získat odpovědi i na další své dotazy.

Liberecký seminář byl v pořadí druhým ze série třinácti setkání, jež se uskuteční po celé České republice. V severovýchodních Čechách budou mít příjemci možnost se novinky dozvědět osobně také v Pardubicích a Hradci Králové.

Pardubický seminář se bude konat 18. 3. 2015, přičemž registrovat se na něj bude možné od 2. 3. 2015. V Hradci Králové se setkání uskuteční 1. 4. 2015 a přihlásit se zájemci mohou od 16. 3. 2015. Konkrétní místo konání bude včas upřesněno, stejně jako kapacita.

Sledujte naše stránky!

Přihlášky na semináře spolu s přehledem všech míst najdete zde.

Pro inspiraci si můžete také prolistovat prezentace, které zazněly na libereckém setkání. Najdete je zde.