Další číslo Europlanu právě vyšlo. Kam zamíří jedny z posledních evropských peněz? A co se chystá v dalších měsících? Prolistujte ho a uvidíte

europlan_web_foto.jpg Severovýchodní Čechy – Lepší vybavení operačních sálů, nové přístroje, lůžka anebo zázemí pro lékaře a sestry. Jedny z posledních peněz z ROP Severovýchod mění nemocnice a sociální zařízení v Královéhradeckém, Pardubickém a Libereckém kraji v místa hodná 21. století. Kde konkrétně? Přečtěte si dubnové vydání Europlanu a vše se dozvíte.

Přinášíme Vám ale mnohem víc zajímavých informací. Slavit mohou i řidiči. Další díl evropských financí putuje na rekonstrukce komunikací II. a III. třídy. Podívejte se v přehledu, zda právě vaše silnice nebude tou, kam zamíří evropské miliony.

Zajímavé informace zazní i ve dvou rozhovorech. Nejprve můžete nahlédnout do zákulisí psychiatrického oddělení Svitavské nemocnice, která po náročné rekonstrukci nabízí také řadu nových služeb, a úplně z jiného soudku je zase vyprávění architekta Jaroslava Chmelíka o Bílé věži.

Nezapomněli jsme ani na novinky pro příjemce dotací. Na co si mají dát nyní pozor? Metodické pokyny jim vše osvětlí. Stejně tak i nová poradna.

Stále to však není zdaleka vše. Přečtěte si nás Europlan a zjistěte to podstatné osobně.

V elektronické podobě ho naleznete zde.