Europlan nekončí. V novém kabátu bude vycházet každé dva měsíce. Prvním číslem už můžete zalistovat

Europlan_web.jpg Hradec Králové – Další číslo zpravodaje Europlan je na světě. Přestože již nevychází v tištěné podobě, v té elektronické ho na webu Regionální rady Severovýchod najdete stále. Navíc dostal nový kabát a bude vycházet častěji. Namísto čtvrtletní periodicity si budete moci zajímavosti o ROP Severovýchod přečíst každé dva měsíce.

V prvním letošním čísle se můžete začíst do zajímavého rozhovoru s hejtmanem Královéhradeckého kraje Lubomírem Francem, který je zároveň 1. místopředsedou Regionální rady Severovýchod. Kde podle něj byly evropské peníze nejpotřebnější a co považuje za úspěch? Dočtete se v rozhovoru hned na titulní straně.

Připravili jsme pro vás také přehled zajímavých tipů na výlet a rozhodně tuto rubriku najdete nyní pravidelně v každém vydání.

Stejně tak budeme nyní pravidelně přinášet informace o jednotlivých oblastech, do nichž směřovaly evropské peníze. Za uplynulých osm let, kdy ROP Severovýchod fungoval, vzniklo více než 700 projektů. V letošním únorovém čísle se dozvíte více o těch, které pomohly změnit tváře měst a obcí. A pro zábavu si můžete vyluštit naši speciální osmisměrku. Stačí si jen vytisknout poslední stranu.

 

Příjemné čtení.

 

Europlan ke stažení zde.