Hrajte s ROPem o dovolenou. Stačí jen správně odpovědět!

Znáte dobře region, kde žijete? A rádi si zasoutěžíte? Pak neváhejte a zapojte se do velké letní soutěže, kterou připravil ROP Severovýchod společně s rádiem Frekvence 1. Vyhrát můžete nezapomenutelné víkendové pobyty v místech podpořených evropskými dotacemi – třeba na hradě Svojanov, na hřebenech Krkonoš nebo u Máchova jezera. Na webu Frekvence 1 na vás od 7. července až do konce prázdnin každý týden čeká série jednoduchých otázek zaměřených na znalost našeho regionu a projektů dotovaných z ROP Severovýchod. 

Nebojte se, nebude to žádná věda a navíc nápovědu budete moci nalézt na našich webových stránkách www.rada-severovychod.cz anebo na stránkách daných míst. Ve hře je osm víkendových pobytů na nezapomenutelných místech.

Navíc máme pro vás připravenu také jednu závěrečnou, speciální cenu. Má příchuť adrenalinu, romantiky a kouzla. Jeden vylosovaný šťastlivec ze všech, kteří se zúčastní alespoň dvou her v jednotlivých týdnech a odpoví správně na zadané otázky, získá dvě letenky od společnosti Balony-hradec.cz na let balónem. Můžete se těšit nejen na samotný výhled z nebes na místa, která znáte pouze ze země, ale i na závěrečný vzduchoplavecký obřad se vším, co k tomu patří.

Letenky zahrnují: pojištění pasažérů včetně jejich zavazadel, malé občerstvení na uvítanou, předletovou instruktáž, samotný let v délce 60 - 80 minut, slavnostní balonářský obřad, certifikát vzduchoplavce a fotografii z odletu, GPS záznam trasy letu, přepravu z místa přistání zpět do místa startu a lze je využít pro jakýkoliv let z nabídky společnosti Balony-hradec.cz.

O jaké pobyty každý týden hrajeme?

Hotel Port u Máchova jezera: ubytování pro dvě osoby na dvě noci se snídaní. Součástí je volný vstup do hotelového bazénu, vířivky, parní kabiny a posilovny.   

Hotel Jezerka, Seč: ubytování pro dvě osoby na dvě noci v relaxačním apartmá s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness & spa.  

Horský hotel Friesovy boudy, Krkonoše: pobyt na dvě noci pro dvě osoby se snídaní, se soukromým pobytem ve wellness a lahví šampaňského i s jahodami. 

Hrad Svojanov: pobyt pro rodinu na dvě noci v penzionu hradu Svojanov s polopenzí v hradní restauraci a vstupem na jeden prohlídkový okruh.

Hotel Studánka, Rychnov nad Kněžnou: prodloužený víkend pro dva s wellnes programem, snídaní a jednou romantickou večeří při svíčkách.           

Hotel Vista - Penzion Terezka, Dolní Morava: dvoudennípobyt se snídaní  pro 2 dospělé a 2 děti v rodinném penzionu Terezka se dvěma vstupy pro celou rodinu do wellness v hotelu Vista.

Hotel Premier, Bedřichov: pobyt na dvě noci pro dvě osoby se snídaní a vstupem do privátního hotelového wellness centra v délce 60 minut.

EA Hotel Tereziánský Dvůr, Hradec Králové: víkendový pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní a wellnes.       

Soutěž se koná na webových stránkách rádia Frekvence 1.

Takže neváhejte a zapojte se do soutěže! Hodně štěstí!

hotel_port.jpg hotel_jezerka_se__.jpg Grafika1.JPG friesovy_boudy.jpg hotel_stud__nka.jpg vista_doln___morava.jpg  terezi__nsk___dv__r.jpg LOGO1.jpg