Hvězdy Severovýchodu hledáme dál. Roadshow teď míří do Semil, kde se zastaví v úterý 2. června

baner_Roadshow_web_aktualita.jpg Semily – Už dva finalisté vzešli z hlasování veřejnosti během roadshow po regionech v Královéhradeckém, Libereckém a Pardubickém kraji. Po Šimkových sadech v Hradci Králové postoupil ve Dvoře Králové nad Labem do velkého hlasování o Hvězdu Severovýchodu projekt na opravu historických lázeňských domů v Kuksu, nazvaný Kuks – Braunův kraj. Teď za vámi přijedeme do Semil, kde znovu představíme desítku zajímavých projektů z města a jeho okolí, které vznikly také s pomocí dotací z ROP Severovýchod.

ROP Severovýchod pomohl za dobu své existence zrealizovat na sedm stovek projektů, na něž je vyčleněno více než 18 miliard korun. Výsledky jsou vidět v každém koutě regionu. A protože ROP Severovýchod letos uzavírá svou hlavní kapitolu, je ten správný čas důkladně představit hvězdy Severovýchodu.

Držte si klobouky, rozjíždíme velkou letní roadshow!

Přijedeme za vámi do dvaceti měst, od České Lípy až po Svitavy, abychom vás během zábavného odpoledne, kdy si budete moci vyluštit osmisměrku, ulovit světlo anebo nechat dětem pomalovat obličej, seznámili s projekty ve vašem nejbližším okolí. Určitě je znáte a řadu z nich i využíváte. Který z nich je podle vás ten NEJ? Vy sami rozhodněte a posuňte jej svými hlasy do velkého finále. Navíc budete moci vyhrát zajímavé ceny. A to hned dvakrát. Nejprve přímo na místě a poté, když se zúčastníte velkého finálového hlasování na našem webu www.hvezdyseverovychodu.cz. Ve hře je herní konzole, stan pro celou rodinu, koloběžka anebo voděodolná kamera.

V Semilech budeme v úterý 2. června od 13 hodin na Riegrově náměstí. Přijďte prožít skvělé odpoledne plné zábavy a najděte s námi svou Hvězdu Severovýchodu!