Kam na výlet? Inspirujte se v publikaci, která je k dostání ve vybraných informačních centrech

pan____ek_s_bro__urou.jpg Severovýchodní Čechy – Hrady, zámky, muzea či další zajímavá místa v Královéhradeckém, Libereckém a Pardubickém kraji, která rozhodně stojí za návštěvu a kde pomohly peníze z Regionálního operačního programu Severovýchod, mohou najít návštěvníci v publikaci Kam na výlet, která je opět k dostání ve vybraných informačních centrech po celých severovýchodních Čechách. 

První vydání brožury, kde jsou mimo jiné i kupony na slevu do některých vybraných zařízení, bylo rozebráno během několika týdnů. Vydán tak byl dotisk publikace. Turisté ji mohou najít například na libereckém Ještědu, v Doksech u Máchova jezera, v Ratibořicích anebo v Muzeu obuvi a kamene ve Skutči. Při listování malou knížečkou se lidé dozvědí o více než 30 zajímavých místech, která mohla být rekonstruována díky dotaci z ROP Severovýchod. Zároveň se dozvědí o nejrůznějších zajímavostech v daných lokalitách.

Prostřednictvím Regionálního operačního programu Severovýchod bylo v programovacím období 2007 až 2013 podpořeno více než 650 projektů v Královéhradeckém, Pardubickém a Libereckém kraji. Peníze putovaly do rozvoje infrastruktury a dopravy, na podporu obcí a měst, cestovního ruchu anebo i podnikatelské činnosti.