Konec se blíží! Hlasování o Hvězdu Severovýchodu má před sebou poslední tři dny. Zapojte se

pan____ek_hlasov__n__.jpg Severovýchodní Čechy – Konec už se nezadržitelně blíží. Hlasování o Hvězdu Severovýchodu definitivně zavře oponu a představí trojici nej projektů už za tři dny. Máte tak poslední možnost dát hlas svému favoritovi a zařadit se tak do slosování o pět velmi atraktivních cen. Mezi nimi jsou herní konzole PlayStation 3, sportovní koloběžka, voděodolná kamera na přilbu či kolo, rodinný stan a poukaz na nákup sportovního vybavení v hodnotě 5 000 korun. Nezaváhejte!

Ještě pořád máte šanci ovlivnit, kdo se stane Hvězdou Severovýchodu a odnese si tak ocenění, které neudělují odborníci ani žádní úředníci, ale které vzejde z hlasování veřejnosti. Sami lidé mohli od 14. září vybírat z 20 finálových projektů, jenž vznikly v Královéhradeckém, Pardubickém a Libereckém kraji také díky dotacím z ROP Severovýchod. Hlasování skončí v neděli 11. října o půlnoci. Do té doby se může ještě řada věcí změnit.

 

Podívejte se na web www.hvezdyseverovychodu.cz a zamíchejte ještě kartami. Zatím je stále na prvním místě revitalizace parku Na Špici v Pardubicích, druhé místo patří regeneraci Palackého náměstí v Poličce a těsně třetí se drží projekt Kuks – Braunův kraj. Bez šance ale není ani přeměna náchodského autobusového nádraží, zrekonstruované Šimkovy sady v Hradci Králové, pavilon leknínů v Botanické zahradě Liberec anebo řada dalších. Vyberte projekt, který je pro vás tím nej a dejte mu svůj hlas. Zařadíte se tak i do soutěže o lákavé ceny.

 

Více o celé akci najdete zde