Liberec bude zastupovat ve finálovém klání o Hvězdu Severovýchodu Pavilon leknínů Botanické zahrady Liberec

web_2.jpg Liberec – Namísto tropického horka, po nočních deštích, příjemně svěží vzduch. V pořadí již desáté zastavení velké letní roadshow Hvězdy Severovýchodu provázelo příjemné počasí. V Liberci na Soukenném náměstí se speciální karavan plný informací i zábavy zastavil ve středu 8. července. I tady lidé vybrali ten nej projekt financovaný z ROP Severovýchod, který bude Liberec zastupovat ve velkém podzimním finále.

Po úterním zastavení ve Frýdlantu se dalším místem stal Liberec. Na Soukenné náměstí, kde se akce od 13 hodin konala, zavítala také náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Hana Maierová. „Největší a nejviditelnější přínosy ROP SV vidím v renovaci a rekonstrukci silnic druhé a třetí třídy, to jsou projekty, které ocení každý řidič, který po nich denně jezdí. Za sebe ale musím říci, že mým velkým favoritem v soutěži Hvězdy Severovýchodu je projekt Revitalizace městských lázní na galerijní objekt,“ uvedla náměstkyně.

I tady lidé vybírali z desítky představených projektů, k jejichž realizaci pomohla dotace z ROP Severovýchod. A k tomu si děti užily zábavu a dospělí se dozvěděli zajímavé informace. Pětici hlasujících jsme ocenili dárky v podobě piknikového setu, ultrazvukového měřiče vzdálenosti, fleecové deky anebo autolékárničky či termosky s hrnky.  

Příští týden zavítá roadshow do Trutnova, kde se zastaví v úterý 14. července od 13 do 16 hodin. Přijďte za námi a zvolte dalšího finalistu, který bude bojovat o titul Hvězda Severovýchodu.

Velké webové hlasování odstartuje v září na www.hvezdyseverovychodu.cz, kde již dnes najdete další informace. Pro hlasující jsou připraveny zajímavé ceny v podobě herní konzole PS3, koloběžky, rodinného stanu anebo voděodolné kamery.