Aktuality

Čerstvé zprávy z ROP Severovýchod přináší aktuality. Zájemci o dění v ROP Severovýchod se také mohou zaregistrovat a nechat si zasílat nové informace e-mailem.

Archiv aktualit 

‹‹   Předchozí   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 30 40 50 60 100   Následující   ››

Jičínské Apropo dostalo dárek k 20. narozeninám. Hendikepovaným začal sloužit nový denní stacionář

Jičín – Nová zelená fasáda zářící do dáli dává tušit, že objekt v areálu Základní školy v Soudné prošel náročnou rekonstrukcí. Proměnu budovy, která byla od roku 2008 prázdná, na denní stacionář pro tělesně a mentálně postižené klienty organizace Apropo podpořila také dotace více než 14 milionů z ROP Severovýchod. Slavnostní symbolické předání klíčů se uskutečnilo ve středu 27. dubna.

 

První Evropský dům v zemi vznikl v Královéhradeckém kraji. Slavnostního otevření se zúčastnila také ministryně Karla Šlechtová

Hradec Králové – Důležité informace o evropských fondech na jednom místě. Taková je myšlenka Evropského domu v Hradci Králové, který byl dnes 11. dubna za účasti ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové otevřen. Přestřižení pásky a symbolického otevření se zúčastnil také Lubomír Franc, hejtman Královéhradeckého kraje, Zdeněk Vašák, pověřený řízením Centra pro regionální rozvoj České republiky, Lenka Vašátková, ředitelka Úřadu Regionální rady Severovýchod a Jiří Štěpán, předseda představenstva Centra evropského projektování.

 

Seznam projektů je nově zveřejněn v přehlednější a srozumitelnější podobě. Zájemci o informace najdou vše na jednom místě

DSC_0054_1.JPG Hradec Králové – Ucelený a především přehlednější seznam všech podpořených projektů z ROP Severovýchod nyní naleznou všichni zájemci o informace na našich webových stránkách. Soubor ve formátu excelovské tabulky je ke stažení v sekci realizované projekty.

 

Úřad v Hradci Králové už sídlí na nové adrese. Přestěhoval se do Evropského domu v areálu bývalého ústavu hluchoněmých

evropsk___d__m.jpeg Hradec Králové – Na nové adrese už nyní najdete pracovníky královéhradeckého Úřadu Regionální rady Severovýchod. Z původní budovy společnosti ZVU na hradecké Pražské třídě se Úřad přestěhoval do nově vznikajícího Evropského domu. Ten sídlí ve Švendově ulici v areálu bývalého ústavu hluchoněmých v jeho novější přístavbě ve dvoře.   

 

Další desítky milionů korun směřují na rekonstrukce silnic v krajích. Jistotu celé dotace nemá už pouze jediný projekt

Zasedání Výboru Regionální rady Severovýchod 18. 3. 2016 ... Liberec – Už pouze jediný projekt schválený v rámci ROP Severovýchod čeká, zda se na něj uvolní dostatek financí. O převodu dalších více než 67 milionů korun v rámci takzvané flexibility mezi prioritními osami rozhodli členové Výboru Regionální rady Severovýchod na svém 59. zasedání. To se tentokrát konalo v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje. 

 
‹‹   Předchozí   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 30 40 50 60 100   Následující   ››