Aktuality

Čerstvé zprávy z ROP Severovýchod přináší aktuality. Zájemci o dění v ROP Severovýchod se také mohou zaregistrovat a nechat si zasílat nové informace e-mailem.

Archiv aktualit 

Na Hradecku nás čeká víkend s Martinou a Martinem

b__l___v____.jpg Pranostiky praví, že 11. listopadu, kdy slaví svátek sv. Martin, začne poletovat první sníh a Martin tak přijíždí na „bílém“ koni. S tímto datem jsou však spojené i další staročeské zvyky a obyčeje. Například se ten den servíruje svatomartinská husa či tradiční sladké rohlíčky nebo se ochutnává svatomartinské víno. To vše nás čeká tento víkend na Hradecku.

 

Veřejné zakázky jsou celorepublikovým tématem

Představitelé Výboru Regionální rady NUTS II Severovýchod se 10. listopadu opět setkali prostřednictvím videokamer. Shodli se na tom, že veřejné zakázky jsou celorepublikovým tématem všech operačních programů.

 

Důležité upozornění k veřejným zakázkám

is_1_.jpg Na Úřad Regionální rady NUTS II Severovýchod se obrátila Policie České republiky. Informovala o šetření možného porušení zákona o zadávání veřejných zakázek u některých projektů realizovaných z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod a dalších operačních programů.

 

Na vítězných fotografiích je Společenské centrum Trutnovska

foto.jpg Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt, kterou letos vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, dospěla do finále.

 

V Turnově mají nový dopravní terminál

Bezmála šedesát milionů korun získal Turnov z ROP Severovýchod na první etapu budování integrovaného dopravního terminálu, který propojí autobusovou a vlakovou dopravu. Právě byla dokončena, a tak v pátek 4. listopadu zhodnotila výsledek projektu veřejnost.