Aktuality

Čerstvé zprávy z ROP Severovýchod přináší aktuality. Zájemci o dění v ROP Severovýchod se také mohou zaregistrovat a nechat si zasílat nové informace e-mailem.

Archiv aktualit 

Čtěte nový metodický pokyn

EU.jpg Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Severovýchod schválil 10. listopadu 2011 Metodický pokyn č. 40 - Způsobilost neinvestičních výdajů u projektů, které jsou předmětem zájmu státní památkové péče.

 

Příjemci dotací v aktualizovaných přílohách nově odpovídají na konkrétní otázky

EU.jpg Úřad Regionální rady NUTS II Severovýchod aktualizoval povinné přílohy monitorovacích zpráv (11.20 a 11.21), které v stoupí v platnost 1. prosince 2011. Ke stažení jsou na webu Regionální rady už od 14. listopadu.

 

Na Hradecku nás čeká víkend s Martinou a Martinem

b__l___v____.jpg Pranostiky praví, že 11. listopadu, kdy slaví svátek sv. Martin, začne poletovat první sníh a Martin tak přijíždí na „bílém“ koni. S tímto datem jsou však spojené i další staročeské zvyky a obyčeje. Například se ten den servíruje svatomartinská husa či tradiční sladké rohlíčky nebo se ochutnává svatomartinské víno. To vše nás čeká tento víkend na Hradecku.

 

Veřejné zakázky jsou celorepublikovým tématem

Představitelé Výboru Regionální rady NUTS II Severovýchod se 10. listopadu opět setkali prostřednictvím videokamer. Shodli se na tom, že veřejné zakázky jsou celorepublikovým tématem všech operačních programů.

 

Důležité upozornění k veřejným zakázkám

is_1_.jpg Na Úřad Regionální rady NUTS II Severovýchod se obrátila Policie České republiky. Informovala o šetření možného porušení zákona o zadávání veřejných zakázek u některých projektů realizovaných z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod a dalších operačních programů.