Aktuality

Čerstvé zprávy z ROP Severovýchod přináší aktuality. Zájemci o dění v ROP Severovýchod se také mohou zaregistrovat a nechat si zasílat nové informace e-mailem.

Archiv aktualit 

Nový metodický pokyn věnuje pozornost zvýšené sazbě DPH

dsc_0269_1_.jpg Úpravu postupů při administraci projektových žádostí a realizovaných projektů související se změnou sazby DPH popisuje nový metodický pokyn č. 25. Ten vstoupil v platnost 1. února 2010.

 

Dvě výzvy zaměřené na rozvoj cestovního ruchu skončily

dsc-0237---kopie[1]_1.jpg Předkladatelé projektů zaměřených na rozvoj cestovního ruchu v Královéhradeckém, Pardubickém a Libereckém kraji měli do 29. ledna příležitost požádat o dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

 

Informace pro žadatele o dotace

dsc_0191_1_.jpg Úřad Regionální rady upozorňuje žadatele o dotace z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod, že povinná příloha Studie ekonomického hodnocení musí být přiložena v listinné, ale také v elektronické podobě (na přiloženém CD).

 

Regionální rada vydala novou metodickou informaci

dsc_0127_1_.jpg Pro žadatele o dotace, kteří předkládají své projekty v právě aktuálních kolech výzev vyhlášených pod hlavičkou Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod, je určena nová Metodická informace č. 16, vydaná 15. ledna letošního roku.

 

Regionální operační programy letos mohou vyčerpat z EU téměř 29 miliard korun

slavnostni-podpis[1]_1.jpg Čerpání dotací z Evropského fondu pro regionální rozvoj pro regionální operační programy je zajištěno i na rok 2010. Svými podpisy to 14. ledna letošního roku slavnostně stvrdili ministr pro místní rozvoj Rostislav Vondruška a zástupci regionálních rad na veletrhu Regiontour v Brně.