Aktuality

Čerstvé zprávy z ROP Severovýchod přináší aktuality. Zájemci o dění v ROP Severovýchod se také mohou zaregistrovat a nechat si zasílat nové informace e-mailem.

Archiv aktualit 

Jak na projekty? Tentokrát ve videoporadně rozebereme nejčastější pochybení. Podívejte se!

kamera.jpg Hradec Králové – Kde dělají příjemci dotací největší chyby a na co si musejí dát velký pozor? Poradí vám další díl naší videoporadny Jak na projekty. Chyby, které se neustále opakují, mohou mít za následek i vracení části dotace, což není dobrá zpráva nejen pro příjemce, ale ani pro Regionální radu Severovýchod jako řídící orgán. Vrácené prostředky je totiž už velmi obtížné zapojit zpět do programu vzhledem k blížícímu se konci ROP Severovýchod.

 

Další číslo Europlanu právě vyšlo. Kam zamíří jedny z posledních evropských peněz? A co se chystá v dalších měsících? Prolistujte ho a uvidíte

europlan_web_foto.jpg Severovýchodní Čechy – Lepší vybavení operačních sálů, nové přístroje, lůžka anebo zázemí pro lékaře a sestry. Jedny z posledních peněz z ROP Severovýchod mění nemocnice a sociální zařízení v Královéhradeckém, Pardubickém a Libereckém kraji v místa hodná 21. století. Kde konkrétně? Přečtěte si dubnové vydání Europlanu a vše se dozvíte.

 

Na vlnách Českého rozhlasu proplujete dalšími zajímavými místy v regionu, kde pomohly evropské peníze

mikrofon.jpg Severovýchodní Čechy – Ze skiareálu rovnou do muzeí a poté už rychle zamířit do obcí a měst severovýchodních Čech. Co všechno se v nich změnilo díky evropským penězům?  S novým seriálem Českého rozhlasu ve vašem regionu se tentokrát na vlnách vypravíte do Sýpky v Rokytnici v Orlických horách, do pavilonu leknínů v liberecké botanické zahradě anebo se projdete po třídě Míru v Pardubicích. To ale není zdaleka všechno. 

 

Jak na IROP? Ministerstvo spustilo nový portál s otázkami a odpověďmi

IROP.jpg Severovýchodní Čechy – Kdo bude hodnotit projekty v novém programovém období anebo jak bude nutné podávat žádosti a další dokumentaci? Otázky, na které se snaží ministerstvo pro místní rozvoj dát odpovědi. Nově spustilo webovou sekci, která nabídne podrobnější informace o Integrovaném regionálním operačním programu (IROP).

 

Najděte s námi hvězdu Severovýchodu a vyhrajte! Velká roadshow po regionu odstartuje v Hradci Králové už brzy

baner_Roadshow_web_aktualita.jpg Severovýchodní Čechy - ROP Severovýchod pomohl za dobu své existence zrealizovat na sedm stovek projektů. Výsledky jsou vidět v každém koutě našeho regionu. A protože ROP Severovýchod letos uzavírá svou hlavní kapitolu, je ten správný čas důkladně představit hvězdy Severovýchodu.