Na vlnách Českého rozhlasu proplujete dalšími zajímavými místy v regionu, kde pomohly evropské peníze

mikrofon.jpg Severovýchodní Čechy – Ze skiareálu rovnou do muzeí a poté už rychle zamířit do obcí a měst severovýchodních Čech. Co všechno se v nich změnilo díky evropským penězům?  S novým seriálem Českého rozhlasu ve vašem regionu se tentokrát na vlnách vypravíte do Sýpky v Rokytnici v Orlických horách, do pavilonu leknínů v liberecké botanické zahradě anebo se projdete po třídě Míru v Pardubicích. To ale není zdaleka všechno. 

Chcete se dozvědět víc? Chcete znát další zajímavá místa, která se mohla změnit díky evropským penězům, a možná kolem nich chodíte každý den, aniž byste to věděli? Poslouchejte Český rozhlas ve vašem regionu! Už v pondělí 4. května uslyšíte v premiéře a poté 6. května v repríze na ČRo Sever ve vysílacím bloku od 10 do 12 hodin zajímavý tip hodný pozornosti. Posluchači ČRo Pardubice se mohou těšit na 12. respektive 14. května. Tady zazní další díly seriálu ve vysílacím bloku od 10 do 12 hodin. Ta samá stanice vás vtáhne do světa dotací kolem vás ve stejném časovém bloku ve dnech 19. respektive 21. května. A zkrátka nepřijdou ani obyvatelé Královéhradeckého kraje. ČRo Hradec Králové odvysílá zajímavou reportáž ze Sýpky v Rokytnici v Orlických horách ve dnech 26. respektive 28. května vždy v časovém bloku od 9 do 11 hodin.

Rozšiřte si obzory a zjistěte, kde všude kolem vás pomohly evropské dotace. Rozhodně objevíte zajímavé tipy na výlety. A nejen to.

 

Pokud jste nestihli vysílání předchozích dílů, můžete si je poslechnout zde.

 

O dalších dílech seriálu se opět včas dozvíte na našich stránkách. Sledujte je!