Nové cyklomapy vydané Královéhradeckým krajem s podporou ROP Severovýchod si odnášejí ocenění ze soutěže TOURMAP 2015. Rovnou to nejhodnotnější

DSC_0323.JPG Hradec Králové – Velkým úspěchem se může pochlubit komplet Cykloturistických map Královéhradeckého kraje, který byl vydán pod taktovkou úseku cestovního ruchu a kraj na něj získal dotaci z ROP Severovýchod. Ze soutěže TOURMAP 2015 si totiž v kategorii Mapy a atlasy s turistickým obsahem odnáší 1. místo. 

Hlavní odměnou je pro nás fakt, že o naše nové cyklomapy je mezi veřejností veliký zájem. Výhodou je, že pro každou turistickou oblast je samostatná mapa zvlášť a lidé v nich najdou veškeré aktuální cyklotrasy a cyklostezky i cesty vhodné pro in-line bruslaře. Mapy mohou využít ale i pěší turisté,“ popsal náměstek hejtmana a radní pro oblast cestovního ruchu Otakar Ruml.

Komplet map zvítězil ve své kategorii Mapy a atlasy s turistickým obsahem v konkurenci stovek přihlášených tuzemských ale i zahraničních kartografických dokumentů. Ocenění uděluje Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism v rámci mezinárodní kartografické soutěže TOURMAP.

Další informace najdete zde.