Poznejte blíž finalisty, kteří bojovali o titul Hvězdy Severovýchodu. Podzimní číslo EUROPLANU přináší i řadu dalších zajímavostí

foto_europlan_____jen_web_mal__.jpg Hradec Králové – Předposlední číslo čtvrtletníku EUROPLAN ještě voní tiskařskou barvou, ale vy už si ho můžete prolistovat na našich webových stránkách anebo si ho odnést i domů. Podzimní výtisk opět najdete na stojanech v informačních centrech v Hradci Králové, Pardubicích a Liberci anebo také v knihovnách či přímo na krajských úřadech a v sídle Úřadu Regionální rady Severovýchod.

A co se tentokrát dozvíte? Čtvrté letošní číslo je věnované především velké propagační akci Hvězdy Severovýchodu, která byla završena internetovou anketou, z níž vzešla vítězná trojice. V tomto čísle se blíže seznámíte nejen s ní, ale i s dalšími finalisty, kteří bojovali o titul Hvězdy Severovýchodu.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění se uskuteční na galavečeru ROPFÓRUM 2015, který se uskuteční v pondělí 23. listopadu od 17:30 hodin ve Filharmonii Hradec Králové. Pozvánku a více informací naleznete také uvnitř aktuálního vydání čtvrtletníku.

A samozřejmě nechybí ani putování našeho Panáčka regionem.

Jak dopadla Bílá věž v soutěži Stavba roku 2015? I to najdete v našem EUROPLANU.

Zalistovat stranami můžete rovnou tady.