Prázdninová soutěž "Vyfoť projekt" dnes začala

foto.jpg Vyfotit projekty spolufinancované z fondů EU a snímky nahrát prostřednictvím jednoduchého formuláře na web  www.vyfotprojekt.cz , to je úkolem fotografů - profesinálů i amatérů, kteří se chtějí od 1. července do 31. srpna 2013 zúčastnit celostátní soutěže „Vyfoť projekt“.  

Soutěž opět vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. 

Fotografové a fotografky se utkají v hlavní kategorii „Nejtalentovanější fotograf/ka“ a ve vedlejší kategorii „Nejaktivnější fotograf/ka“. Vítěze první kategorie vybere odborná porota, ve které usedne mimo jiné i šéfredaktor časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich. Jak už název napovídá, vítězem druhé kategorie se stane soutěžící, který pošle nejvíce fotografií různých projektů.

Novinkou je doplňková kategorie „Vyfoť se sám“, ve které mají soutěžící za úkol vyfotit se přímo v místě projektu. Aby měl šanci vyhrát skutečně každý, losovat se bude během prázdnin několikrát. Konečné vyhodnocení a vyhlášení výsledků soutěže proběhne letos v září
.

 Aktuální podrobná pravidla a informace o soutěži naleznete na www.vyfotprojekt.cz. Další informace můžete získat na Facebooku www.facebook.com/vyfotprojekt, v Eurocentrech – informačních kanceláří o EU, na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na webu www.strukturalni-fondy.cz, kde je pro uživatele zprovozněn interaktivní chat.