Vstupenky na ROPFÓRUM rozebrány během jediného dne

Program ROPFÓRA 2013 Novinářské brífinky, křest knihy Tady jsem doma a na závěr divadelní představení Koule..., to vše 11. listopadu v královéhradeckém Klicperově divadle "v režii" Regionální rady Severovýchod. Vstupenky na ROPFÓRUM 2013 si veřejnost rozebrala během jediného dne.

Účastníci akce v Klicperově divadle uvidí při práci televizní a rozhlasové redaktory z regionu, jejichž jména úzkostlivě tajíme a budou tedy překvapením (…) Povedou ve foyeru Klicperova divadla debatu s předsedou Regionální rady Martinem Půtou a ředitelem Úřadu Regionální rady Zdeňkem Vašákem, s místopředsedou Regionální rady Martinem Netolickým a náměstkem hradeckého primátora Jindřichem Vedlichem.

 

Zeptají se, kolik peněz ještě zbývá v ROP Severovýchod, na jaké projekty se použijí, jaké jsou aktuální závěry auditu Evropské komise, jaké jsou podle nich největší investice dotované z ROP Severovýchod a také na to, co čeká Severovýchod od Nového roku, kdy začíná další programovací období Evropské unie.

 

Šampaňské pokřtí právě  vydanou knížku Tady jsem doma. Dočtete se v ní o projektech i lidech, kteří s nimi pracují.  

 

Celou akci zakončí Koule, divadelní představení Davida Drábka a královéhradeckého souboru Klicperova divadla v hlavní roli s Pavlou Tomicovou.  

 

Brzy na viděnou, těšíme se.