Rady a tipy

Při konzultacích i seminářích se opakují dotazy, směřující na vyjasnění témat týkajících se přípravy a realizace projektů. Časté otázky a odpovědi na ně se průběžně shromažďují a jsou uveřejněny v této sekci. Pro jednodušší vyhledávání je k dispozici filtr. Kdo odpověď na svou otázku nenajde, může se zeptat prostřednictvím registračního formuláře. Dále jsou v sekci umístěny obvyklé chyby, jež se tvůrci projektů dopouští. Dobré rady a inspiraci přinášejí pilotní projekty (PAAK) i slovníček pojmů. Tipem pro všechny žadatele a příjemce je taky registrace, která vám zaručí pravidelné informování e-mailem o aktuálních novinkách ROP SV.

Časté dotazy

Zde naleznete nejčastěji kladené dotazy a odpovědi na ně. Máte i vy nějaký dotaz? Neváhejte se  zeptat prostřednictvím elektronického formuláře.

 

Nejčastější pochybení

Jakých nejčastějších chyb se žadatelé o dotaci z ROP SV dopouštějí?

 

Inspirace pilotními projekty

Nevíte si rady se svými projektovými záměry, jak si poradit s vyplňováním žádosti o dotaci či jak sestavit rozpočet projektu? Získali jste dotaci a nevíte, jak vyplnit monitorovací zprávu, kdy a jak podat žádost o změnu? Chtěli byste vědět, jak si poradili jiní žadatelé a příjemci? Inspirujte se pilotními projekty.

 

Právnické okénko

Doplňující informace k problematice zadávání veřejných zakázek 

 

Slovníček pojmů

Slovníček pojmů přehledně shrnuje nejčastěji používané pojmy v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

 

Novinky e - mailem

Po zaregistrování v tomto formuláři Vám budou automaticky zasílána upozornění na nové informace, aktuality a články na webu Regionální rady regionu soudržnosti Severovýchod.