ROPFÓRUM 2013 bylo jako svatomartinský košt

Svatomartinské víno v Klicperově divadle 11. listopadu proudem neteklo. Ale jako by se stalo. Atmosféra novinářských brífinků, křtu knihy Tady jsem doma i divadelního představení Koule svědčila o opaku.

Ve foyeru, na balkoně i v prvním patře, na schodištích, u šaten, zkrátka v celém divadle začalo o půl šesté večer velké hemžení. ROPFÓRUM, výroční akce Regionální rady Severovýchod, přivedlo do královéhradecké činohry 365 lidí – příjemců dotací, zpracovatelů projektů, zástupců krajů, Úřadu Regionální rady, obcí a měst i veřejnosti. Účastnili se novinářských brífinků s představiteli Regionální rady i města Hradce Králové. Byli při křtu knihy Tady jsem doma a na závěr nekonečně tleskali souboru Klicperova divadla a jejich Kouli, divadelní hře Davida Drábka v hlavní roli s Pavlou Tomicovou.

 

ROPFÓRUM bylo jako svatomartinský košt. Je za námi, ale euforie zůstává…Tak ať vydrží co nejdéle.

 

Chcete se dozvědět něco více z brífinků? Například o čem hovořil místopředseda Regionální rady Martin Netolický nebo ředitelka Centra evropského projektování Klára Dostálová? Co si myslí o integrovaném ROPu? Čtete zde  .

 

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.