S podzimním Europlanem vkročíte směle do nového programového období

europlan_podzim_foto_aktualita.jpg Severovýchodní Čechy -  ROP Severovýchod už vbíhá do pomyslné cílové roviny a tak i podzimní číslo časopisu Europlan přináší informace, z nichž se dozvíte, kolik už bylo proplaceno financí anebo jak si celý program stojí oproti ostatním. Stejně tak se příjemci dotací dozvědí, na co si dát pozor, když už s projektem finišují, anebo jaké novinky byly schváleny na Výboru regionální rady. Nechybí však ani speciální příloha, v níž najdete informace k nastávajícímu programovému období, kdy ROPy nahradí IROP. V čem bude jiný?  

A pokud vám nebudou nabízené odpovědi stačit, už nyní si rezervujte termín 20. 11., kdy se uskuteční letošní ročník výroční akce ROPFÓRUM 2014. Do hradecké filharmonie přijali pozvání vzácní hosté, kteří při moderované diskuzi prozradí mnohem víc. Ostatně i pozvánka je součástí podzimního Europlanu.

Nechybí ani oblíbený evropský žargon, díky němuž se lépe zorientujete ve světě dotací, anebo také výlet našeho Panáčka. Tentokrát vás zavede do Krkonoš a podhůří. Absolvujte jeho pouť a poznejte, kde všude evropské peníze z ROP Severovýchod pomáhají! 

Více si přečtěte zde.