Seznam projektů je nově zveřejněn v přehlednější a srozumitelnější podobě. Zájemci o informace najdou vše na jednom místě

DSC_0054_1.JPG Hradec Králové – Ucelený a především přehlednější seznam všech podpořených projektů z ROP Severovýchod nyní naleznou všichni zájemci o informace na našich webových stránkách. Soubor ve formátu excelovské tabulky je ke stažení v sekci realizované projekty.

Nyní tak mohou zájemci jednoduše vyhledávat v přehledu projektů, v němž lze filtrovat či seřazovat hned podle několika kritérií. Ať již podle krajů, kde byly projekty realizovány, podle příjemce, data schválení k podpoře, výše poskytnuté dotace anebo jiného zvoleného kritéria.

„Seznam realizovaných projektů, potažmo příjemců dotací, zveřejňujeme na našem webu pravidelně, avšak doposud se jednalo o soubor ve formátu, v němž nelze filtrovat jednotlivá data. V novém souboru už toto není problém a pro zájemce o informace ať už z řad novinářů nebo veřejnosti je nová forma mnohem přehlednější a srozumitelnější,“ objasnila vstřícný krok ředitelka Úřadu Regionální rady Severovýchod Lenka Vašátková.

Seznam projektů si můžete stáhnout také zde