Soutěž o víkendové pobyty vstupuje do druhé poloviny. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe po místech, kde pomohly dotace z ROP Severovýchod a vyhrát!

Banner_webmodr__.jpg Hradec Králové, Pardubice, Liberec – Do druhé poloviny se přehoupla VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ Úřadu Regionální rady Severovýchod, v níž se hraje o víkendové pobyty v nádherných místech hor i podhůří Královéhradeckého, Pardubického i Libereckého kraje. Ve hře jsou stále ještě čtyři poukazy plné „příjemných zážitků“.

Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe a zjistit, kde všude už pomohly dotace z Regionálního operačního programu Severovýchod. Pak už máte napůl vyhráno. Jediným krokem, který musíte udělat, je na webu rádia Frekvence 1, s nímž soutěž pořádáme, odpovědět na tři otázky spojené s projekty podpořenými evropskými penězi. Když se na vás usměje štěstí, budete mít šanci prožít nezapomenutelný víkend. V tomto týdnu hrajeme o pobyt na Dolní Moravě nedaleko Králík na Orlickoústecku. Jedinečné turistické středisko se díky dotaci z ROP Severovýchod proměnilo z malého káčátka v krásnou labuť. A to je jen jeden z poukazů…tak neváhejte a soutěžte s námi!

Více o soutěži najdete zde