Tiskové centrum

Média se mohou obracet na vedení Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Severovýchod.
 

Tiskové zprávy

Dění na severovýchodě Čech, které se týká úspěšného čerpání evropských dotací z ROP Severovýchod, mapují tiskové zprávy.

Aktuality

Čerstvé zprávy z ROP Severovýchod přináší aktuality. Zájemci o dění v ROP SV se také mohou zaregistrovat a nechat si zasílat novinky e-mailem.

Realizované projekty

Realizované nebo již dokončené projekty, které získaly dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod, rozvádíme v této sekci do podrobností, které by Vás mohly zajímat.

Články

Napsali o nás... aneb jak vnímají média na severovýchodě Čech podporu zajímavých projektů prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod. Dočtete se v této sekci.

Jak na projekty? Vyberte si téma a podívejte se

Příjemci se prostřednictvím krátkých videí dozvědí aktuální informace a rady, jak postupovat v různých fázích projektů. Nové díly jsou zveřejňovány vždy jednou za tři týdny. Doplněny jsou také dalšími textovými materiály.

eu´ROPLAN

Zpravodaj Regionální rady nazvaný eu´ROPLAN přináší informace o dění v regionu soudržnosti Severovýchod, tedy v Pardubickém, Královéhradeckém a Libereckém kraji. Dočtete se v něm například o schválených projektech, výzvách, seminářích i konferencích a dalších zajímavostech.

Tiskoviny

Seznamte se s publikacemi, které vydala Regionální rada regionu soudržnosti Severovýchod. Podávají zevrubné informace o možnostech čerpání dotací z ROP Severovýchod a zároveň seznamují žadatele či příjemce dotací i laickou veřejnost s Regionálním operačním program, zejména pak s jeho prioritními osami a oblastmi podpory.

Fotogalerie

Zasedání, semináře, konference, veletrhy, ale i významné návštěvy v regionu soudržnosti Severovýchod dokumentujeme také ve fotografiích. Podívejte se na ně spolu s námi.

VIDEOSPOTY

Prostřednictvím devíti videospotů vám představujeme projekty spolufinancované z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod. V říjnu je zhlédli i účastníci pardubického semináře „Dobrá praxe projektů“. Desátý spot informuje o Regionálním operačním programu, z něhož plynou dotace do Pardubického, Libereckého a Královéhradeckého kraje.

Audiospoty o projektech

Nový seriál vás zavede do míst v regionu severovýchodních Čech, kde pomohly evropské peníze z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod. Postupně na tomto místě najdete 27 dílů rozhlasových pořadů, které jste mohli slyšet i v éteru Českého rozhlasu. Kdo však správný okamžik propásl, může si zajímavosti poslechnout právě nyní.