Zpátky do minulosti. Jak šel čas s ROP Severovýchod. I to prozradí další EUROPLAN

europlan_na_web_foto.jpg Hradec Králové – Díky nim se stal swing žánrem, který nepatří do starého železa. Pro mladší generace se z něj stala zajímavá podívaná. Skupina PIRATE SWING Band však nehodlá usnout na vavřínech a ve vyvracení mýtu o tomto hudebním stylu hodlá pokračovat. A se silnými zbraněmi. Jakými? Kdo zavítal na výroční konferenci ROPFÓRUM 2015, už má jasno. Ti, co tuto akci propásli, si ji mohou připomenout v dalším čísle pravidelného čtvrtletníku EUROPLAN.

Najdete v něm také slibovaný rozhovor s frontmanem skupiny PIRATE SWING band Jiřím Ševčíkem. Stejně tak se ohlédneme za osmiletým „životem“ ROP Severovýchod. Co se za tu dobu všechno přihodilo a které události se staly pomyslnými milníky? Podívejte se sami.

 

Dozvíte se také, co kromě profesních kvalit obnáší také pozice kontrolora. Kam všude musejí úředníci zamířit a s čím vším se už setkali? Co takhle pavouci albíni, opakované výstupy na Sněžku anebo operace v přímém přenosu. Nevěříte? Otočte v našem zpravodaji na stranu čtyři a uvidíte.

 

Poslední tištěné vydání EUROPLANU si můžete stáhnout a přečíst zde, anebo si ho vyzvednout na informačních centrech v Hradci Králové, Pardubicích a Liberci. V letošním roce již bude EUROPLAN vycházet pouze v elektronické podobě a bude ke stažení na našich webových stránkách. Další číslo vyjde v únoru.